Paredes (Porto)
Paredes (Porto) otelleri ve daireleri, Paredes (Porto)'deki tüm konaklama tesisleri
Paredes (Porto)'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Paredes Hotel Apartamento
Rua Almeida Garrett, Paredes (Porto), Portekiz
Kiralık araba ile tesis genelinde hızlı internet sunan Paredes Hotel Apartamento, Paredes şehrinde Campo de Golfe do Aqueduto'a 1 km mesafede yer almaktadır. Tesis içinde ücretsiz özel otopark da…
Meu Hotel Porto Gandra
Avenida Central De Gandra 1460, Paredes (Porto), Portekiz
Parque Paleozoico de Valongo'a 4 km uzaklıkta bulunan Meu Hotel Porto Gandra Paredes, ortak alanlarda Wi-Fi sahiptir. Tesis içinde otopark da mevcuttur.
Hotel Chale
Rua Central de Vandoma 554, Paredes (Porto), Portekiz
Hotel Chale Paredes şehrinde bulunan 2 yıldızlı bir tesistir. Arouca şehrine de 32 km uzaklıktadır.
Mükemmel
(42 yorum)
Paredes (Porto)'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Casa Da Guarda De Fora Villa
- Countryside Villa Near Porto
- Casa Pelourinho De Louredo With Pool Villa
- Casa Do Meio
- Hostwise - Country Villa W/ Pool, Court & Views
- Casa De Louredo Villa
- Refugio Das Serras Do Porto-Luz&Martins Alojamento
- Casa Do Fundao Villa
- Refugio D Alecrim Villa
- Natura Natura
- Casa Do Meio R/C
- Villa - Casas De Campo
- Flat4U Daire
- Casa Moinhos Do Rio Villa
- Apartamento Paredes - Turismo Rural Otel
- Village Retreat With Pool
- Quinta Da Carreira Otel
- Vale Dos Raposinhos Otel
- 3 Bedrooms Villa With Private Pool And Wifi At Parada
- Casa De Ferias Em Paredes Otel
Vacation Home Of Frindly Hortin
R. Urbanizacao Do Oural 128, Paredes (Porto), Portekiz
1 yatak odalı Vacation Home Of Frindly Hortin, Parque da Cidade de Paredes'dan yürüyerek 5 dakikadan kısa bir mesafededir. Ufak mutfak ve 1 banyo odası bulunmaktadır.
Casa Da Alvarinha. Privacidade, Conforto, Natureza
335 Rua Das Agras, Paredes (Porto), Portekiz
Paredes şehrinde bulunan 5 yatak odalı Casa Da Alvarinha Privacidade, Conforto, Natureza, havuz manzaralı teras sunar. Baião 29 km, Capela da Nossa Senhora das Necessidades ise bu tesise 3 km…